четверг, 10 ноября 2016 г.

EESTI KÕIGE LINNUSÕBRALIKUMA KLASS

Kutse EESTI KÕIGE LINNUSÕBRALIKUMA KLASSI konkursile!

Kutsume Teid osalema novembrist märtsini toimuvale toredale konkursile, mille eesmärgiks on pöörata tähelepanu Eestis talvituvatele lindudele ning õpetada nende õiget toitmist. 
Tublisid osalejaid premeerime auhindadega ning üks klass pälvib märtsis 2017 endale tiitli “Eesti kõige linnusõbralikum klass 2017” koos kopsaka auhinnarahaga 1000€, mida kasutada kevadise klassiekskursiooni või mõne klassile vajaliku vahendi soetamiseks.
KUIDAS OSALEDA?
Konkursil osaleda on väga lihtne! Leidke oma koolist esindusklass, kes kogu kooli või klubi eest konkursil osaleb ning lippu kõrgel hoiab. Konkursil saab osaleda igast koolist või klubist üks klass või üks grupp (klassiõpilaste või grupiliikmete arv pole määratud).
REGISTREERIMINE
Registreerige oma osalus ankeedi kaudu konkursi kodulehe aadressil www.eestilapsed.ee/balsnack, määrake oma kontaktisik ning kindlasti kirjutage ka lühitutvustus endast ja oma koolist. Registreerimine lõpeb 31.detsembril 2017.
Kõigile registreerunutele saadetakse täpne ülesande kirjeldus ja juhend, mida edasi tegema peab.
ÜLESANDED
Registreerunud osalejad saavad neljal järjestikusel kuul lindudega seotud ülesandeid, mida saab lahendada käsitöö, tööõpetuse, kunstiõpetuse ja emakeele ning kirjanduse tundides. Samuti saavad kõik osalejad Balsnackilt stardikomplekti õigest linnutoidust, millega on hõlpsam ülesandeid lahendada ning lindude eest hoolitseda. Ülesannetele võib läheneda loominguliselt ning originaalselt ja parimaid premeerime iga kuu vaheauhindadega!
Ülesannete lahendamine toimub nelja kuu – november ja detsember 2016 ning jaanuar ja veebruar 2017 – vältel. Suur finaalloosimine toimub märtsis 2017.
ÜLESANDED JA KONKURSI GRAAFIK
Igal kuul ootab meie osalejaid ülesanne, millega õpitakse Eestis talvituvaid linde paremini tundma, neid õigesti toitma ning neid märkama.
Tehtud tööd laetakse üles läbi konkursilehel oleva vormi. Kui see lehele üles pannakse, siis tasub töö postitada oma sotsiaalmeediasse ja kutsuda kõiki seda hindama. 
November 2016 – kõik registreerunud osalejad saavad novembrikuu jooksul stardipaki linnutoiduga ning esimese ülesande, milleks on lindude toidumaja meisterdamine. Toidumajakeses saavad linnukesed talvel toitumas käia, õpilased saavad õppida nende toitmist ning jälgida linde majakese ümber toimetamas. Ülesannet saab sooritada näiteks tööõpetuse või käsitöö tunnis ning ülesande esitamisel ootame kirjeldust ülesande lahendamist ja fotosid või videot tööprotsessist;
Detsember 2016 – jõulukuul ootame joonistusi ja pilte meil talvituvatest lindudest. Aasta rahulikumal kuul saab mõnusat ülesannet lahendada kunstiõpetuse tunnis ning esitada oma kauneimatest töödest tekkinud galeriid ülesande lahendusena;
Jaanuar 2017 – aasta esimesel kuul kutsume osalejaid pliiatseid haarama ning lindudest kirjutama. Olgu kirjatükkideks jutukesed, luuletused, laulud, muistendid, muinasjutud või mõnes muus vormis lugu, peaeesmärgiks on rääkida lindudest ning lahendada ülesannet emakeele ja kirjanduse tunnis.
Veebruar 2017 – viimaseks ülesandeks on otsida endast loomingulisust ja käsitöövilumust ning meisterdada midagi, mis seostub lindudega. Olgu selleks savist voolitud linnuskulptuur, lindudele mõeldud põnev leiutis, vahvas tehnikas tehtud graafika või kollaaž – laske oma loovusel lennata ja esitage pilte ning videosid oma saavutustest!
Märts 2017 – kõik ülesanded on sooritatud ja esitatud, tublimad osalejad on võitnud vaheauhindu ning pälvinud edasipääsu finaalloosimisse. Märtsis selgub Eesti linnusõbralikum klass 2017 ning 1000€ preemia võitja.
KUIDAS VALITAKSE VÄLJA VÕITJAD?
Igakuiseid võitjaid selle kuu esitatud ülesannete hulgast selgitab välja nii žürii kui ka publik. Žürii premeerib iga kuu kaht tublit klassi maitsva ning toreda auhinnaga ja kingib pääsme märtsis toimuvale lõpploosimisse, milles loositakse välja 1000€! 
Samuti toimub konkursi vältel publiku lemmiku hääletus. Iga kuu saab publiku lemmik samuti auhinna ning koha lõpploosimisse. Iga klassi kuu ülesande lahenduse lehel on publikul võimalik vajutada Like/Meeldib nuppu ning anda hääl klassi heaks, juhul kui neile klassi sooritus meeldib. Seega, kes kogub kuu jooksul kõige rohkem hääli, see ongi publiku lemmik! Igal klassil on võimalik oma ülesannet ka jagada sotsiaalmeedias ning kutsuda oma sõpru ja koolikaaslaseid hääletama.
1000€ suurune peaauhind loositakse välja märtsis 2017 pimeloosiga kõikide finalistide vahel.
KONKURSI KANALID JA LISAINFO
Kogu konkurssi puudutav info ja tulemused on kättesaadavad konkursi koduleheküljel www.eestilapsed.ee/balsnack 
Konkursi, linnutoidu ning konkursikorraldaja Facebooki lehed asuvad aadressil 
KONTAKT:
Kõik küsimused esitada konkursi korraldaja esindajale OÜ Agentuur La Ecwador e-maili aadressil: kampaania@laecwador.ee.

Комментариев нет:

Отправить комментарий