вторник, 28 марта 2017 г.

Püüa metsik linn pildile!

Fotokonkurss “Metsik linn” kutsub sind märkama ja pildistama linnaloodust. Linnupojad paneelmaja rõdukastis, esimene roheline võrse trepikivide vahel või kakupojad pargis möödujatele nägusid tegemas - need on vaid mõned näited linna metsikusest. Pole ka vahet, kas teed klõpsu telefoni või kaameraga - kui usud, et oled jäädvustanud midagi vahvat ja tähelepanuväärset, siis saada kindlasti oma foto konkursile!

Töid hindab žürii kahes vanuserühmas: lapsed ja noored (kuni 15-aastased k.a) ning üldarvestus (osavõtjate vanus ei ole piiratud). Laste ja noorte osas antakse välja eraldi auhinnad.

Fotode esitamise tähtaeg on 20. mai 2017. Osalemistingimustega saad tutvuda konkursi veebikeskkonnashttp://veeb.ut.ee/photo-contest/metsik-linn-2017

Parimatele on auhinnad välja pannud Photopoint, National Geographic Eesti, Looduse Omnibuss, Tartu Ülikooli loodusmuuseum ja botaanikaaed, Eesti Loodusmuuseum, Salibar OÜ, MyPrint, Seto Folk, Tartu linn, Keskkonnaamet, Energia Avastuskeskus ning teaduskeskus AHHAA.

Fotokonkursi korraldamist toetab Tartu linn. 
Fotokonkurss kuulub Tartu loodusfestivali kavasse: www.loodusfestival.ee


Info:
 
Veljo Runnel, fotokonkursi peakorraldaja
520 6108
veljo.runnel@ut.ee

Комментариев нет:

Отправить комментарий