вторник, 15 мая 2018 г.

Sillamäe keelekohvik " Mina, aktiivne kodanik"

Sillamäe Kannuka kool kutsub osalema huvitavas projektis "Keelekohvik, Mina-aktiivne kodanik". Kutse on manuses.

Projekti eesmärgiks on Ida-Virumaa noortel vanuses 14-19 võimaldamine suhelda eesti või inglise keeles keelekandjate või inimestega, kes valdavad keelt vabalt, arutada riigi/maakonna/linna küsimusi, avaldada oma arvamust.

Kui teie õpilaste seas on aktiivsed õpilased, kellele meeldib ja kes ei karda väljendada oma arvamust, palun pakkuge neile võtta osa projektist. Kui sellised on, siis palun andke teada Svetlana Putkonenile. Registreerimine üritusele kuni 25.05.2018.Sillamäe Kannuka Kool kutsub osalema projektis"Keelekohvik "Mina - aktiivne kodanik"", mis toimub meiekoolis 30. mail 2018.a.

Projekti eesmärgiks on Ida-Virumaa noortel vanuses 14-19 võimaldamine suhelda eesti või inglise keeles keelekandjate või inimestega, kes valdavad keelt vabalt, arutada riigi/maakonna/linna küsimusi, avaldada oma arvamust.

Idee autoriteks on Kannuka Kooli 9. klassi õpilased. Õpilased soovivad näidata, et Ida-Virumaa noored saavad ja tahavad aktiivselt osa võtta oma regiooni elust. Projekti raames toimub koolis Ida-Virumaa erinevate aktuaalsete küsimuste arutelu eesti ja inglise keeles. Näiteks, suhtumine piiratud võimetega õpilastesse, elanikkonna äravool ja tööpuudus, regiooni atraktiivsemaks muutmine turistidele, kuidas õppekeskkonda huvitamaks ja kaasaegsamaks muuta, varajased suhted ja noorukite rasedus, ökoloogia ja loodusvarade ebaratsionaalne kasutamine.

Keelekohviku ajakava:
13:30 – kokkusaamine koolis, kõik osalejad jaotatakse meeskondadeks
13:45 - külaliste ja osalejate esitlus
13:55 - video/presentatsioon
14:00 - teemade arutelu
14:45 - kokkuvõtete tegemine
15:10 - teepaus.

Osalema on oodatud 5-6 noort vanuses 14-19 ja üks õpetaja.
Palun teavitage oma osalemisest hiljemalt 25. maiks 2018.a aadressil a
ida.ionova@kannukakool.edu.ee 
Transpordikulud hüvitatakse bussipiletite esitamisel. 

Комментариев нет:

Отправить комментарий